מפות שולחן מעוצבות

מפת שולחן בסגנון האי היווני

מפת שולחן מעוצבת

היום כדי לעמוד בסטנדרט עיצוב נכון מפת שולחן מעוצבות זה לא הכל.

כדי שתוכלו לעצב את השולחן עם מפת שולחן מעוצבות אליכם לדעת לא להגזים. מפת שולחן מעוצבת יכולה לבוא בצבע חלק, לדוגמא (צבעים) מפת שולחן מעוצבת – לבן פשתן, מפת שולחן מעוצבת צבע בז, מפת שולחן מעוצבת קרם, מפת שולחן מעוצבת שולחן פשתן שחור, מפת שולחן מעוצבת יכול לבוא בהמון גרסאות נכונות לקו העיצוב בו תבחר המעצבת / לקוח להשתמש לשלוחן אירוח המעוצב.

פירוש המילה מפת שולחן  מפות שולחן תוכלו לראות בהרבה תרבויות מתחלק לכמה מישורים שונים, ולכן הוא משנה את אופן האירוח שלכם, האירוח יכול להיות מאוד מתחשב בדברים הקטנים.

זג זג תכלת
זג זג תכלת

 

מפת שולחן יכולה לשהתשנו מעיצוב לעיצוב, מה הכוונה אתם שואלים? אז סימו לב אנחנו אומרים 🙂
כל מפה יכולה להיות מושפעת מאווירה אחרת שאתם משפעים עליה, כמו למשל בתמונה הבאה תוכלו לראות,

מפץת שולחן האי היווני
מפת שולחן האי היווני

מפות שולחן יוכולות לבוא (עם הדפס) כמו התמונה למעלה

מפה לשלוחן שמנת
מפה לשלוחן שמנת

מפות שולחן יכולות להיות בעיצוב חלק (ללא הדפס) כמו התמונה למעלה

סימו לב כל מפה יכולה לתרום לכם באופן העיצוב גם מפת חלקות ללא הדפס יכולה להיות עם השפעה מאוד גדולה.  כמובן שיש לסים לב לסוג של הבד אותו משתמשים כל צבע והאיחוד שלה חשוב מאוד שתוכלו להרגיש חופשי מהאתר אתם קונים את המוצר, אנחנו מספקים מפת שולחן לכל סוגי השולחנות ואיתנו רצוי לדבר במהלך הקניה לדוגמאות אישיות. כמו לדוגמא:

מפת שולחן עגולה, מפת שולחן ארוכה יותר, מפת שולחן מעוצבת, מפת שולחן עם הדפסים, מפת שולחן קנבס, מפת שולחן, מפת שולחן יוקרתיות, מפת שולחן לבנה, מפת שולחן מיוחדת, מפות שולחן רחבות, מפות שולחן סלון, מפות שולחן עגולות תחרה, מפות שולחן אוכל, מפות עגולות לשולחן, מפת שולחן לבנה, מפה לבנה לשולחן, מפת תחרה, מפה לשולחן אוכל עגול, מפת שולחן מרובעת וכו׳ כל המפות האלה ועוד תוכלו למצוא אצלנו באתר או בהזמנה אישית. אנו ממליצים על הזמנה אישית לתוצאות מדויקות יותר.

 

אהבתם ? שתפו עם חברים 😍

on web

מוצרים מומלצים באתר

חדש באתר New

אקססוריז לבית
  •  

 New accessories on site

מפות Sale

320
199
  •  

פריטים נהדרים במחירים מדהימים.
מגיע לך.

דילוג לתוכן